Shija e vërtetë Mesdhetare


Pastarella ështe vendi ideal, për të gjithë të apasionuarit e shijes dhe e gjeni në Bregdetin e Mrekullueshëm të Durrësit! Miqtë e gatimit do të gjejnë tek ne përveç kuzhinës së preferuar e të shumëllojshme një ambient përfekt që të ofron qetësi, comfort, rehati në çdo hap. Ndërthuerja e kuzhinës mesdhetare na bën të pakrahasueshëm! Shija juaj ka vetëm një emër: PASTARELLA

Pastarella Durrës është vendi më i mirë për të provuar kuzhine tradicionale mesdhetare ne asnje vend tjeter. i vendosur afer bregdetit te magjishëm të Durrësit restoranti yne ofron një menu të orientuar tek kuzhina meshdetare, produktete më të mira e të freskëta dhe tek prodhimet e detit. Gjithe pjatat tona burojne shije, estetike, cilesi dhe origjinalitet.

Miresevini tek Pastarella Bar Restaurant

I vendosur mes bregdetit fantastik të Durrësit, në një nga zonat më të frekuentuara të qytetit bregdetar, Pastarella është kthyer në atraksionin kryesor te vendasve dhe gjithë vizitorëve të huaj. E njohur për kuzhinën mesdhetare dhe për stafin të orientuar drejt shërbimit delikat, restoranti ynë është tashme sinonim i rehatisë dhe shijes. Tek ne mund të shijoni prodhimet e detit e freskëta dhe pjatat më origjinale.Gjithmone me përgjegjësine më të madhe dhe kujdes ndaj cdo klienti.

Adresa jone

  • Pastarella Bar Restaurant
    Lagja nr 1, Shëtitorja Taulantia
    Durrës,Albania
 

Tel: +355 69 817 6776

Email; info@pastarelladurres.al