Pjata të para të ftohta

Açuge të marinuara

400 L

Tartar salmoni

700 L

Karpaço peshk shpatë

550 L

Karpaço oktapodi

800 L

Tartar Tono

700 L

Salmon i tymosur

680 L

Ostrike

2200 L/kg

Supat

Supë peshku

450 L

Supë brokoli karkalec

450 L

Supë perimesh

300 L

Supë pule

300 L

Pasta seca

Spageti Napoletan

350 L

Spageti alli olio

300 L

Rigatoni Siçiliane

500 L

Linguini me fruta deti

650 L

Linguini me levrek

800 L

Linguini me gaforre

700 L

Pene me salmon të freskët dhe koper

600 L

Rizoto

Rizoto passion

750 L

Rizoto karkalec

550 L

Rizoto fruta deti

600 L

Rizoto me porcini tartuf

700 L

Rizoto vegjetariane

500 L

Rizoto pulë perime

600 L

Paella Spanjolle (2 persona)

1400 L

Peshk

Fileto tono me susam dhe piper i zi

1200 L

Fileto salmoni me avull me perime zhyljen

1300 L

Fileto koce në furrë me bajame dhe salcë portokalli

1000 L

Levrek i egër

5000 L

Levrek karaburuni

3000 L

Kocë e egër

6000 L

Kocë karaburuni

3000 L

Dental

6500 L

Bisht zezë

6000 L

Rofjo

5000 L

Shpat

4500 L

Merluc

2200 L

Barbun

2400 L

Gjuz

3500 L

Romb

3500 L

Peshkatriçe

3000 L

Gjel

4000 L

Karkalec tigër

5000 L

Karkalec viola

6000 L

Skampi 1

6500 L

Skampi 2

5000 L

Aragostë

13000 L

Gjinkallë

12000 L

Ostrige copë

Të ngrohta

Kallamar i zgarës

700 L

Karkalec i zgarës

650 L

Oktapod i zgarës

800 L

Kallamar i mbushur

800 L

Feta ravasaki

400 L

Karkaleca me uzo

750 L

Djathë bree me relçel boronice

500 L

Kroketë perimesh

400 L

Patate me lëkurë

250 L

Karkalec saganaki

750 L

Qofte gaforre friturë

850 L

Oktapod i karamelizuar

900 L

Midhje selaniku

450 L

Pasta të freskëta

Papardelle me kungull dhe karkalec

600 L

Tagliatelle me të zezën e sepies

650 L

Papardelle me rogu viçi të freskët

550 L

Papardelle ricota spinaq

550 L

Taliatelle pastarella

450 L

Taliatelle porcini tartuf

680 L

Paceri me peshk zaferano dhe bizele

800 L

Ravioli i mbushur me peshk

700 L

Ravioli ricota spinaq

600 L

Mish

Taliate viçi

1000 L

Fiorentina (pë dy persona)

6000 L/kg

Fileto viçi me crust piperi

1400 L

Eskallop gici

650 L

Fileto pule

550 L

Fileto pule e mbushur

600 L

Sallata

Sallatë Greke

450 L

Sallatë çezar

400 L

Sallatë pastarella

550 L

Sallatë antioksidante

450 L

Tono sallatë

600 L

Ëmbëlsirat

Panakota me reçel portokalli

300 L

Sufle çokollatë me akullore vanilje

450 L

Pastarella

400 L

Cheesecake

500 L